Duvemblejt

Lechtání v uších – DŮLEŽITÉ!

Dobrý den ,včera jsem byl u mojí obvodní doktorky, s problémem že mě bolí uši , koukla se a řekla mi to ,že to je malý zánět zvukovodu.Po dni kapání kapek ,který mi předepsala , mě lechtají , myslíte že se to hojí? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
bolak

Máš tam zánět, je to překrvený a ty kapky to určitým způsobem drážděj, tak tě to v nich šimrá. Pokud si dostal správnej lék, tak se to začně hojit, až to šimrat přestane, zase si strčíš pecky do uší a začneš pěstovat novej…