Lily321

Léčba akné laserem – cena

Jsem z Jihlavy a chtěla bych se zeptat kolik stojí v Jihlavě přibližná cena léčby akné pomocí laseru. Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Akné je rozšířené ve výstřihu a v okolí krční části.

Odpovědi
Hamon

Akné je normálním projevem a objevuje se víceméně v každém věku. Jestliže je ti přes cca pětadvacet let a zdá se ti, že je nepřiměřené (což se asi může stát), poraď se s dermatologem. V opačném případě to neřeš, ono časem prakticky zmizí samo. Měli jsme s tím problém každý a přežili jsme, i když to občas byl k vzteku :)

DomcaJe

Ahoj, já teda byla v Praze ve Forever young medical centru a měla jsem to za 690 kč. Je víc možností na co přesně jít, když mrkneš sem http://www.fym­c.cz/sluzby/lec­ba-akne/

MarkettB

Taky by mě todle zajímalo, a hlavně, zda je to opravdu účinné. Nějaké bližší info.

DomcaJe

Jak píšu, mě to hoodně pomohlo, měla jsem to za 690 kč, a když klikneš na odkaz, dočteš se snad vše potřebné ;)

MarkettB

Jo díky, já si toho nevšimla. Pročetla jsem to všechno a do Prahy sem tam jezdím, budu se informovat tam.

DomcaJe

Jasně, vpohodě.
Tak at máte po problému ;)