Phetrick

Proč mi padá League of Legends – padá PC v lobby?

Po nějaké chvilce v lobby nebo ve většině případů při výběru šampionů do hry v League of Legends mi spadne PC,děje se mi to jen u této hry,zkoušel jsem repair před tím než kliknu na tlačítko play,nemáte nějaké nápady, proč mi to pořád padá?
Doplňuji:
nebo mi nejak pomuze kdyz to budu spoustet jako spravce,nebo to spustim League of legends ADMIN? zkousel jsem hru i preinstalovat

Nejlepší odpověď
Quimby

Spadne PC?Jakože se restartuje nebo vypne. Pokud se vypne může být problém se zdrojem. Každopádně zapni hru a sleduj teploty jednotlivých komponent, jestli se něco nepřehřívá.
Víc se zatím poradit nedá může být mnoho příčin, ale tímhle bych začal.