Lázně Hodonín

můžu do lázní kde se pužívá jodová voda,když mám alergii na jod?Nemůžu injekce a tinktury.Lázně potřebuji na pohybové ustrojí-páteř

Nejlepší odpověď
annas

To by snad měl vědět lékař, zda Vám voda neuškodí. Vyplňoval Vám přece návrh na lázně, nemýlim-li se?

Další odpovědi
ReHu

Naprosto souhlasím s annas.

vyneve

hm..zajímavý dotaz. zavolal bych na zdravotní-infolinku do lázní.

je možné, že lékaři se těžko rozhoduje. toho jódu v té vodě je tak málo, že dost chápu, že to nebere v potaz resp. že ho nenapadlo, že v HO mají ve vodě jód…

já bych volal ty lázně..

člověk

při podávání žádosti o lázně vám váš lékař doporučí i místo léčení,pokud se jedná o lázně na křížek,jak se jedná o soukromou akci,nedoporučuji,
Ale nevím proč Hodonín,když jou lázně specialně na pohybovku lázně Darkov,
jezdila tam Bohdalka snad čtyřicet let.

petrdostal

A proč chceš do těchto lázní? Vždyť je u nás spousta jiných možností. Podívej se třeba na https://zena-in.cz/clanek/hle­date-unikatni-darek-k-vanocum-pobyty-v-laznich-ensana-jsou-presne-to-prave , tam jsou i jiné možnosti lázní. My jsme si díky tomuto článku také jedny vybrali. Koupili jsme si pobyt s manželkou k Vánocům a po Novém roce pojedeme, tak jsem zvědavý, jaké to bude.