lazer game versus paintball

Zdravím, jaké metě zkušenosti a paintballem a lazer game? Co preferujete, co vás víc baví, kam chodíte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

airsoft a pro ty otrlejsi je fajn dobra vzduchovka (na olovene broky) :D to jsou potom jelita jak maji bejt ...:D

Další odpovědi:

Bronzový

laser game je vyloženě hra pro děti (i když se občas najdou dospělí, kteří to hrajou, protože na to nemusí nikam dojíždět).
paintball je více pro dospělé a rozdíl je v tom, že si při hře uvědomuješ, že když jí koupíš, tak to bolí.Popularitou ho ale už dávno překonal airsoft

Pokročilý

já si nemyslím že to je pro děti. Osobně mám lazer game moc ráda a hraji ho i když na něj docházet musím. Hrála jsem i paintball, ale ten mi nevyhovuje v zimě, tak jsem přešla na lazer game. Ale střídám to :)

někdy bych ti doporučila paintball ale dnes to už neplatí. Rány bolí, zůstávají modřiny, můžeš přijít k vážnějšímu zranění jak se to stalo mně. Tehdy jsem přešla na lazer game a nelituji :) je tam více možností jak hrát takže se člověk hned nenudí: P

Pokročilý

lazer game je nejlepší hra na světě! :) Je to mega super a hlavně v lazerfunpraha.cz: P

Pokročilý

dlouhou dobu jsem pravidelně chodil na paintball s partou ale po čase mě to omzrelo a chtěl jsem zkusit něco nového ... na netu jsem našel dobré recenze na lazerfunpraha a tak jsme se vybrali tam a nelitovali jsme. Mají na výběr velké množství typů her, což je super a navíc super rezervační systém http://www.lazerfunpraha.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.