Sandy

Latinské fráze

V počítači máme jednu hru a pro pustup do dalšího kola potřebujeme sestavit latinskou frázi z následujících slabik:

IT OM LTI MUL MU TA; MO NE NIA NOV

Nevíte o jakou frázi se jedná?

Nejlepší odpověď
annas

Multi multa, nemo omnia novit
Mnoho ľudí veľa vie – slovensky, česky – Každý ví něco, ale nikdo neví všechno.

Latinský slovník

Další odpovědi
speedy111

Multi multa, nemo omnia novit

lejla37

zkus najet zde: www.google.la­tins.com

ALĎÁSEK

Děkuji za pomoc, také jsem si nevěděl rady … ve hře „ŠKOLA KOUZEL“ od Špidly.
Opravdu vynikající povedená hra, ale závěr bych fakt bez této pomoci nedal !