Lucimia

Latina – přeložíte?

In febrí remittentí dicrímina temperátúra corporis interdiú magna sunt.

Kdo to dokázal přeložit? Prvně napiště jenom ano/ne a až po čase doplňte větu kdo to přeloží.
Doplňuji:
Ne já jsem se na to jako neptala že bych to nevěděla, spíš takovej kvíz, ale vy jste to stejně hned napsala, tak už to je jedno :)

Nejlepší odpověď
annas

Mám pocit, že pracujete ve zdravotnictví, takže určitě překlad znáte. Zřejmě nás zkoušíte. Nebo je otázka pro někoho konkrétního?

In febri remittenti discrimina temperaturae corporis interdiu magna sunt = Při kolísavé horečce jsou rozdíly teploty těla ve dne velké.
Doplňuji:
Lucimio, omlouvám se, nepřečetla jsem si dodatek k Vaší otázce.

Zdroj: http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:Uj­d8BqUbtvAJ:stu­dentka.sms.cz/in­dex.php%3FP_id_­kategorie%3D7630%26P­_soubor%3D%252Fs­tudent%252Fin­dex.php%253Fak­ce%253Dprehled%2526ptyp­%253D%2526cat%253D5%2526­idp%253D%2526d­etail%253D1%252­6id%253D4209%2526vi­ew%253D1%2526ur­l_back%253D+mag­na+sunt&cd=1&hl=cs­&ct=clnk&gl=cz

Další odpovědi
panenka

Temperátúra je teplota to jsem si jednou přečetla u sebe na papíře který mi vystavil doktor