smiley123

Dá se 24. července sehnat Last minute? Jaká tak může být cena? Seženu Krétu s All Inclusive pod Kč 10 000?

Dobrý den, chtěla bych jet na konci července na last minute na Krétu. Problém je, že je to uprostřed sezóny a jindy nemám čas. Dá se 24. července sehnat last minute a jaká tak může být cena? Seženu Krétu s all inclusive pod 10 000? Děkuji.

Původní neotázka
Last minute v červenci

Odpovědi
Drap

Někdy ano, někdy ne. Jinak odpovědět nelze. Záleží na tom jak se bude vyvíjet trh. Doposud takovou informaci nikdo nemá.

lucy anwar

koukni na booking.com a nasla sem ti Atrion Hotel 7 noci od 12.874 CZK nebo Mistral Studios 7 noci od 7.668 CZK,se snidani za 8.520 CZK all inclusiv si doplatíš na miste jukni a uvidis