Uzumakyeli

Láska tak trochu divná.

No prosím pomoz te mi.Chodim s klukem naše láska souvysí jen na dopisováním při hodině každý den si dopisujeme když jsme chodili do 4.třídy tak jsme chodili i ven jenže těd už je náš vztah na psaníčkách jeho telefoní číslo nemám protože nemám telefon takže se nemužeme domluvit.A těd nás učitelka rozsadila takže si psát nemužem a těd se jen naše oči scházejí chceme s polu mluvit ale nejde to.Oba dva se stydíme.Vím vypadá to divně ale je to takový divný nechodíme s polu ven protože by se nám celá třída smala a jako vždy já bych přišla o přátelé a moje znamky by se zhoršili o dva stupně dolu.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Vy spolu nechodíte – to si jen namlouváš – je to kamarádství i když jen psaníčkové . Jste mláďata zřejmě tak 11–12 let. Proto vám to vadí stydíte se i sami před sebou . Proč by se nemohl kluk bavit normálně s holkou nebo naopak- nikdo v tom nebude nic přeci hledat. Jsou to jen tvé předsudky, ty zahoď . Holt si tedy musíte počkat , až oba dostanete rozum. Věnuj se učení a uděláš nejlíp.

Další odpovědi
huxa

máš dvě možnosti, budeš na něj nadále kašlat a maximálně si s ním někde dopisovat, nebo za ním dojdeš a řekneš mu, co k němu cítíš, ještě lépe mu dáš pusu (nevím, do jaké třídy chodíš, u nás sem měl podobný problém, ale měl jsem vážně vůči spolužákům předsudky, když jsem toto udělal, nesmáli se a dělali, jakože je to nezajímá)