Pavel1212

Láska na první pohled

Věříte v lásku na první pohled?

Nejlepší odpověď
annas

Pokud věříte v lásku na první pohled, patříte mezi 70 % Čechů.
Při setkání s určitým protějškem přeskočí jiskra a během několika vteřin se oba zamilují. Někdy zamilovanost přeroste v osudovou lásku, jindy třeba zanikne. Člověk musí být ve správný čas na správném místě. Někomu se zadaří.

Další odpovědi
ten který je

Ano,někdy to funguje.

Jahoda

Samozřejmě. Já jsem tak potkala svého nynějšího přítele… :)

panenka

já ano protože jsem se takhle seznámila s mým manželém se kterým jsem doted

ŠmudlinkaXD

Jak, kdy,..... někdy samozřejmě ano např. u mého momentálního kluka ale jinak se mi to snad nikdy nestalo ale bůh ví někomu se to stává někomu zas ne;-)

Peťa=D

až to zažiju tak vám to povím