Jan12345

Jak nejrychleji sbalit holku, když vás má ráda? Myslí si holka, že ji kluk miluje, když jí napíše, že ji má rád?

Chtěl jsem se zeptat, jak nejrychleji sbalit holku, když tě má ráda. Myslí si holka, že ji kluk miluje, když jí napíše, že ji má rád?

Odpovědi
klumprt

Když už má jednou ráda mě, tak ji jen tak nikdo nesbalí. A co si myslí, když jí kluk napíše, že ji má rád? Co si holka myslí? Ty se domníváš, že někdo má nejmenší ánunk o tom, co si ženské myslí?

dubraro

Proč bys ji měl balit? Když tě má ráda, tak už je přeci sbalená 🙂 Myslím, že zejména mladé holky tomu docela věří, že ji kluk má rád, když jí to napíše.

anonym

Zkus se zamyslet, možná ti to dojde…

To jsi vážně tak neschopný, že i když teda asi víš, že tě daná holka má ráda, tak jí nedokážeš říct, že ji máš rád taky?

quentos

fgh: vždyť není schopen ani napsat otázku, takže takovéhle úvahy jsou zřejmě vyšší dívčí…

anonym

Vidím no, máš tu teda zřejmě co dělat.