Pokročilý

Lapače snů. Fungují?

Už delší dobu uvažuji o koupi lapače snů, jelikož mám problémy se špatnými sny, které mě po probuzení dělají smutnou, v depresi a né v dobré kůži. Chci se zeptat, jestli má někdo z vás zkušenost s lapačem snů, jestli doopravdy fungují a popřípadě kam bych ho měla zavěsit. Díky moc :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Hodně senzitivní lidé, kteří se chystají něčemu uvěřit a upnou se na to, aby jim to pomáhalo by se neměli v příliš osobních věcech ptát anonmních lidí na jejich názor. Vždy se najde někdo, kdo ti řekne, že to nefunguje a podvědomí zapracuje. Víra tvá tě uzdraví tu platí na sto procent. Proto takový účinek placebo tablet.
Ptát se můžeš na účinky pracích prášků, ale raději ne na to, co ovlivňuje tvou psychiku. Můžu tě jen uklidnit tím, že každý člověk je jinak vnímavý a co u někoho nezabírá nebo nad tím ohrnuje nos, může být pro tebe přínosem. Přeji klidnou noc.

Další odpovědi:

Zlatý

100% nefungují.
Ale indiáni věřili, nebo ještě možná věří, že ano.
Pouvažuj o tom, na jakém principu by mohl takový lapač fungovat.
HNapadá tě něco?
Zkus se před spaním uklidnit.
Něco pěkného si pusť, nebo přečti apod.

Zlatý

Ak človek nepozerá pred spaním horory a televízne noviny a ide spať s čistou mysľou, nemá problémy s negatívnym snívaním. Ten čas medzi bdením a spánkom dokáže rýchlo preklenúť. Na to nepotrebuje žiadne lapače snov.
Historicky:
Indiáni žili v neustálom strese z prepadu nepriateľmi prípadne zvieratmi, ich spánok bol ľahký, skôr polospánok, uši otvorené aby počuli prípadného nepriateľa - zviera. Preto si vymysleli tzv.lapač sna, aby hrôzy života sa im nepremietali v mysli. Mysľou sa upriamili sa na svoj "lapač snov" a svoje vidiny mu virtuálne odovzdávali.
Malé deti používali ako "lapač sna" bábiku. A pomáhalo to.

Zlatý

Mohou fungovat jen tomu, kdo jim věří. Vyzkoušej ))

Zlatý

Zavěsit nad lůžko, nejlépe nad hlavu. Fungují stoprocentně. I když u těch pouťových atrap co se prodávají si vůbec nejsem jist.Podle mne by bylo jistější udělat si ho sama.

Pokročilý

Řeknu to takle - já jsem si ho dala na světlo a měla jsem (pokud jde o sny co si pamatuji) krapet nenormální, divný a ujetý... jinak je to ale hezká dekorace ;)

Pokročilý

100% fungují, pověsit nad hlavu

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.