Heřman

Landwirtschafts simulator 2011 – informace (vše)

Dobrý den. Potřeboval bych zjistit informace o hře Ls2011: instalace, vkládání modů, hraní přes multiplayer, … a nebo nějaký video které by to opsahovalo ty to informace. A jesli je nějaký online chat nebo fórum. Děkuji za odpověď Heřman.

Nejlepší odpověď
tom004

Možná jsi špatně četl.Tyto stránky jsou odpovědi.cz. Manuály ke hrám jsou úplně jinde. Spíše bych se ptal na FB.

Další odpovědi
anonym

Co takhle náš nejlepší kamarád Google? toho ses také již ptal?

jinak mě vždy pomohli následující stránky:

Zdroj: http://www.ls-novinky.cz/