Avatar uživatele
salsa verde

lančmít zatracován i milován…

jak ho upravujete aby to na talíři vypadalo jako luxus? Můj nejvyšší level: obalit a usmažit jako řízek…

Doplňuji:
vzpomínám si na jednu srandovní příhodu s lančmítem když jsem byla malá holka a maminka mě pslala do obchodu ať ho koupím tak jsem tam nakráčela a chtěla jsem po prodavačce luncheonmeat- slabikovala jsem to tak jak se to píše- a ony na mně koukaly, pak hledaly, pak krčily rameny a pak se shodly že tohle prostě nevedou… 😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, anonym, nabubindes před 4957 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Můj asi taky.
Nutno ovšem podotknout, že dříve to byla lahůdka i za studena. V současné době testuji jeden za druhým a nějak mu nemůžu najít některý chutný. A už mám na ten dobrý takovou chuť.
Máš nějaký tip?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nabubindes

máš na mysli tu konzervu LUNCHEON MEAT? maminka nám to na dovolené u Váhu pěkně opekla na sádle na pánvi a plynovém vařiči, k tomu nové brambory a zeleninový salát, to byla dobrota… jen že tenkrát se to dalo jíst.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Kdysi jsem si objednal v nějakém motorestu „Studentský řízek“,zarazila mě cena,stál asi pětku.
Přinesli ho,hned mi to došlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

nejlepší byl čínský,který se k nám dovážel z Rumunska,výroba a dovoz skončil a nynější konzervy mají asi jen 15% masa,
takže se dívejte na vinětu na obsah masové složky a co je pod 60 % není poživatelné
ten Čínský měl 90 % masové složky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Dřív do něj nedávali drůbeží separty byl lepší vůbec české konzervy, Ztratly na kvalitě nedávno jsem koupil hověží konzervu
myslíc že tam budou jako dříve kousky masa.
Dostal jsem celkem nechutnou pastu, vnuci mi to nectěli jíst.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
salsa verde

no taky zkouším metodou pokus omyl. já osobně nemusím drůbeží a snažím se číst ty mikroskopické nápisy které informují o složení a kde je nejvíc masa tak ten koupím…

před 4957 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek