Gába

Lámou se vám keramické nože?

zlomil se někomu z vás keramický nůž? Mě jo a prý to není důvod k reklamaci, ale moje nešikovnost ☹ jsou tak křehké nebo je to zacházením? díky G.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Jasně,že jsou křehčí a tvrdčí než ocelové nože,musí se s nimi daleko více opatrněji,bacha na kosti nebo spadnutí na zem.známému se taky podařil zlomit,mně zatím ne(mám jenom jeden)spokojenost s ním je dobrá!!

Další odpovědi
Terýsek

Ahoj, já mám nože 6 měsíců a všechno OK, jsou fain. Tak bohužel

Džanička

Samozřejmě že jsou křehčí než obyčejné nože,proto ten název,ale také nevím jestli je toto možné reklamovat.Zkuste se zeptat v jiném obchodě,jestli na toto poskytují záruku,jestli ano tak běžte zpět do obchodu kde jste nože koupila,a reklamaci znova uplatněte.