bubukaa

lamavé nehtíky..

jak spevnit nehty když chci dlouhé tak se mi vždycky jeden nebo více zlomí a můsím si ostříhat všechny jak tedy nehty zpevnit

Nejlepší odpověď
BEAES

Zkus nějakou kvalitní výživu na nehty, třeba značka Mavala má super zpevňovač /v pafr. FAnn/, výsledek je po týdnu vidět, také doporučuji výživu v nějakém doplňku, prodávají v lékárně, myslím, že to bylo v názvu-posílení nehtů a vlasů, stojí do 200kč.

Další odpovědi
quentos

tak se na to vybodni a nos krátké, dlouhé stejně nejsou nic hezkého. Až Ti tady nějaká poradí, že si je máš napatlat lakem, tak to už je vůbec hrůza. Nalakovaným nehtům důvěrně říkám „kopyta“; je s nimi zbytečná práce a proč si ji s nimi dávat, když jsou příšerné už na pohled, o údržbě nemluvě?

ReHu

Správná životospráva, potravinové doplňky určené na toto a lakovat bezbarvým zpevňujícím lakem.

Fallen Angel

Kup si v lékárně riboflavin – je to vitamín B. Ten podporuje pevné nehty, vlasy a je dobrý i na kůži.

anonym

DOBRÝ DEN.NA POSÍLENÍ NEHTŮ ,VLASŮ PLETI VÁM DOPORUČUJI PŘÍPRAVEK:OD NATURES BOUNTY:HAIR BOOSTER.POTOM K TOMUTO BEZVADNÉMU MULTIVITAN-MINERÁLU VÁM DOPORUČUJI POTRAVNÍ DOPLNĚK : OMEGA 3–6–9.VŠE ZAKOUPÍTE V LÉKÁRNĚ A TATO INVESTICE NEJEN DO VAŠICH NEHTŮ,ALE DO CELKOVÉ KRÁSY SE VÁM VYPLATÍ!!!NEPIJTE KÁVU A ČERNÝ ČAJ.JEZTE MLÉČNÉ VÝROBKY A PIJTE JEDNOU DENNĚ KOPŘIVOVÝ SILNÝ ČAJ A MINERÁLKY. ZDRAVÍ VÁS PANÍ BUBUKEO---ZAJ-PO

Zdroj: JSEM ZDRAVOTNI SESTRA