Florinka

Lamanšský průliv

Nevěděl by někdo kolik tak přibližně stojí cesta tunelem nebo trajektem přes Lamanšský průliv, díky
Doplňuji:
jo, zapomněla jsem doplnit, že jedeme autem …

Nejlepší odpověď

Předpokládám, že víte, že tunelem se neprojíždí autem, ale pouze vlakem, ve kterém jsou auta naložena. Cenových možností je více, viz stránky v odkazu.

Zdroj: www.eurotunnel­.com/uk/ticket­s/

Další odpovědi
Michal Kole

Pokud se NAUČÍŠ PLAVAT a přeplaveš ho, máš to zadarmo a ještě se mediálně proslavíš 😁

Začal bych pátrat na stránkách pro studenty o Anglii

nebo by šlo

Francouzské a Anglické cestovní kanceláře nabízející zájezd tam či zpět.