kamila44444

lakýrník a malíř

Jaké a kde jsou ve zlínském kraji školy pro tenhle obor? A jaká je oblast práce?

Nejlepší odpověď
anonym

Ani to nebylo nijak těžké najít:

Kam na školu … Otrokovice, Malíř a lakýrník 39–41-H/01

Učební plány zde … Mezi sociální partnery školy patří Úřad práce Zlín, Henelit-cz, spol. s r.o., Želechovice nad Dřevnicí, Impromat CAR, spol. s r.o. Zlín, MNT-Interier Radomil Konečný, Samohýl Motor Zlín a.s., Zliner, s.r.o. Zlín a další firmy a …

www.burzaskol­.cz/obor.aspx?id=143