Laka mne koupit

pro manzela,detektor kovu,chtela bych se Vas optat,kdyz se zacne hledat,zda k tomu musi byt povoleni ci registrace?A muze se hledat i v jinych zemich?Dik

Odpovědi
anetadela1

Taťka ho má taky a myslím, že žádný povolení mít nemusí. Aspoň nic neříkal. Ani registrace. Jak je to v jiných zemích vám nepovím.

Klarisa

Já mám taky detektor,hledala jsem v blízkém okolí,ale bratr mi říkal,že musím mít povolení,kdybych hledala u hradů a zámků a na pozemcích,které nejsou moje taky nesmím.Tak asi budu chodit do lesa.Jinak kdybych něco našla musím to odevzdat státu,ikdyž bych měla dostat nějaké procento nálezného si myslím.