Lak na vlasy. Mam doma jiz nekolik let , ale nepouzivam. Da se pouzit i na neco jineho ? -iv-

Doplňuji:
Tak ho asi vyhodim. ! :-( Kyti nesusim , sirky pouzivam minimalne , nemaluji a jako spray proti utocnikovi v parku ?? Chodim kazdou pulnoc v parku polonaha a nic .... i bez spraye !! :-( -iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

pokud sušíš květiny, můžeš je s ním nastříkat

Další odpovědi:

Zlatý

Kdysi jsem si lakem na vlasy impregnoval sirky, aby šly použít i za vlhka. Fungovalo to skvěle. Asi by šel využít třeba na úpravu sušených květin.......

Bronzový

Já třeba lak na vlasy používám k zafixování výkresu malovaného křídami. Nevím, v jakém stavu ten tvůj lak je, ale třeba by to šlo.. Pokud maluješ =)

Bronzový

Jestli je to nějaké menší balení, můžeš ho nosit s sebou v kabelce. Oceníš když by Ti uteklo oko na silonkách, nebude se dále rozbíhat po celé délce punčochy. Nebo místo pepřového spreje, nastříkání jakéhokoliv spreje, třeba i voňavky do obličeje útočníka Ti může pomoct utéct. Ale raději Ti přeju, abys ho takto vůbec použít nemusela!
Doplňuji:
Tak ho vyhoď, to bude nejlepší. Nebo ho dej někomu, kdo ho používá. Sorry, ale co jsi si představovala, že Ti poradíme?

Zlatý

Slyšela jsem,že se dá nastříkat do bot,které barví ponožky.

Pokročilý

Bože, to bych tak řešila, co se stoletým lakem na vlasy :D :D Já bych ho nejraději vyhodila a todle vůbec neřešila, je to jen lak na vlasy, sice něco stál, ale za ty roky je už zapomenutý :D :D Kdybych řešila, co se všemi věcmi, co mám doma, tak by pro mě bylo asi nejlepší otevřít bazarový obchod :D :D

Mám zkušenost s tím ,že odpuzuje komáry a klíštata takže ho můžete používat jako každodení ochranu před hmyzem!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.