Avatar uživatele
MonkeyKing

Lajkujete něčí fotku, jen proto, že on/ona lajknul vaší?

Vím, je to taková na hlavu, ale na jednu stranu je to zajímavé zjištění, pokud to někdo dělá.
Doplňuji:
HonzikPernik: Prd, jen jak se dívám na fotky a říkám si – vždyť na tý fotce má jen zrcadlo, svůj hnusnej ksicht a svojí pazouru. Jak se to lidem ,může líbit? Kam to spěje?

Obecně se zajímám o fotky, takže vim, co bych uznal za velmi kvalitní foto a rozhodně ne zrcadlové „selfies“ – to bych nejraději zakázal.

Lidi neví o čem je fotografování, dnes má každý v mobilu foťák a je hned z něho fotograf. Lidi si neváží fotografování jako umění!!

Jen mě zajímá PROČ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3804 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Já nic nelikuju. Mně se buď fotka líbí nebo ne .
Doplňuji:
Podstatné je co se líbí jemu a ne tobě.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Sice fotky publikuji, ale tam, kde se nic takového nedělá. Tedy ne, nelajkuji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Nikoliv, byť některé fotky i prodávám. Tam, kde je zveřejňuji, žádné like není a jen správce ji vezme, či ne.
O kvalitě, použitelnosti a hodnotě rozhodují zkrátka jiní a podle mne to tam má být.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

ještě žes to doplnil ..já předtím myslel, že se ptáš na nějakou technologii v nějakým fotošopu ,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Nelajkuju, nemám účet na facebooku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Chase

Totálně ujíždím na instagramu. Pokud mi někdo lajkne fotku a mě se žádná jeho fotka nelíbí, tak má smůlu.. Lajkuju jenom to co se mi líbí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Nelajkuju, nemám kde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Photoguy

Na Instagramu je tohle asi (možná) běžné.. Podle mě, někdy to dělám kdsyž mi fotku lajkne nějaká holka… :) :D Ale normálně asi ne..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek