MonkeyKing

Lajkujete něčí fotku, jen proto, že on/ona lajknul vaší?

Vím, je to taková na hlavu, ale na jednu stranu je to zajímavé zjištění, pokud to někdo dělá.
Doplňuji:
HonzikPernik: Prd, jen jak se dívám na fotky a říkám si – vždyť na tý fotce má jen zrcadlo, svůj hnusnej ksicht a svojí pazouru. Jak se to lidem ,může líbit? Kam to spěje?

Obecně se zajímám o fotky, takže vim, co bych uznal za velmi kvalitní foto a rozhodně ne zrcadlové „selfies“ – to bych nejraději zakázal.

Lidi neví o čem je fotografování, dnes má každý v mobilu foťák a je hned z něho fotograf. Lidi si neváží fotografování jako umění!!

Jen mě zajímá PROČ?

Nejlepší odpověď
mosoj

Já nic nelikuju. Mně se buď fotka líbí nebo ne .
Doplňuji:
Podstatné je co se líbí jemu a ne tobě.

Další odpovědi
www

Sice fotky publikuji, ale tam, kde se nic takového nedělá. Tedy ne, nelajkuji.

beer

Nikoliv, byť některé fotky i prodávám. Tam, kde je zveřejňuji, žádné like není a jen správce ji vezme, či ne.
O kvalitě, použitelnosti a hodnotě rozhodují zkrátka jiní a podle mne to tam má být.

zjentek

ještě žes to doplnil ..já předtím myslel, že se ptáš na nějakou technologii v nějakým fotošopu ,)

Hamon

Nelajkuju, nemám účet na facebooku.

Chase

Totálně ujíždím na instagramu. Pokud mi někdo lajkne fotku a mě se žádná jeho fotka nelíbí, tak má smůlu.. Lajkuju jenom to co se mi líbí.

Lamalam

Nelajkuju, nemám kde.

Photoguy

Na Instagramu je tohle asi (možná) běžné.. Podle mě, někdy to dělám kdsyž mi fotku lajkne nějaká holka… :) :D Ale normálně asi ne..