DusanOrlik

LadyGaga ft.Beyonce-Telephone-Pokračování?

Zdravím,v tomto klipu na konci je to be continued…,klip má pokračovat,ale uběhl už rok a nikde nemůžu najít 2.část.Už je natočená?Nebo nikdy nebude a proč?Díky za info.

Nejlepší odpověď
Syd

A jak jsi přišel na to, že má pokračovat? Podle toho „to be continued“? Já myslim, že to tam je spíš jen tak, prostě na efekt, vždyť celej ten klip je ve stylu filmu – je tam příběh, na konec hodili titulky, tak tam hodili ještě tuhle známou frázi, aby to bylo ještě víc filmový. Nerada bych ti brala nějaký iluze, jestli to je jinak, ale silně o tom pochybuju.