LAboratorní práce-Fyzika .. JAk vypočítám kolik platím za spotřebič za den ?? (Kč)

Doplňuji:
Prosím vzorec myslím že je to něco s Příkonem a časem atd… Děkuji Důležité

Nejlepší odpověď
tom004

Nevím kdo jsi.Anglina je fajn,ale fyzika také není k zahození.Na výrobku máš spotřebu ve W,nebo kW.Stačí x čas,výsledek převést na kW,x cena za 1kWh.A je to.

Další odpovědi
venkovan

Hodinovou spotřebu energie která je uvedena v technickém popisu spotřebiče a na štítku vynásobím počtem hodin kolik spotřebič denně používám, potom sazbou za měrnou hodinu energie a připočtu k tomu poměrnou část ceny spotřebiče s ohledem na jeho předpokládanou životnost + případné opravy pokud s nimi počítám..