Ambrley

Kytičkované kalhoty

Ahoj, mám doma báječné kalhoty s kytičkama, jenže nikdy nevím, co k nim.
Byla bych ráda za inspiraci 🙂

Odpovědi
marci1

Ke kytičkovaným kalhotám se mi jeví jako vhodná jednobarevná halenka nebo tričko v barvě, která je na kalhotách. Nejvhodnější je bílá. Může být i jemně proužkované. Na to riflovou bundičku, nebo sáčko, také v barvách, které jsou na kalhotech. Pokud zvolíš riflovou bundu, tak k tomu mhou být i sportovní boty, pokud sáčko, pak tedy boty na podpadku, nejlépe lodičky.

Zdroj: http://fashion­ladyan.blogspot­.cz/2013/04/ou­tfit-z-224.html#.Ui2pFj8en­wk

Liii

Nedoporučovala bych něco vzorovaného, spíše jednoduché jednobarevné basic kousky. Sázkou na jistotu je samozřejmě černá a bílá, ale určitě bych se nebála ani jiných barev. Tričkem nebo tílkem, které je v barvě, jež se objevuje na kalhotách, také nic nezkazíš. Můžeš zkusit kalhoty zkombinovat taky s kousky jiných barev než se objevují na kalhotách, ale to už chce trochu módního citu.
Každopádně myslím, že jednoduché tričko s kardiganen nebo sakem bude vypadat dobře.