Pokročilý

Kysané zelí

Taky vám tak chutná kysané zelí ve slaném nálevu? :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Zlatý

Áno :P

Miluji kysané zelí a kvašenou zeleninu vůbec. Nejen ze zdravotního hlediska - je to sice bomba, ale kdyby mi nechutnalo, tak ho do mě nikdo nestane.:-)
Ale musí být fakt dobré, ne ty pytlíkované příšernosti ze supermarketů. Sama si ho sice nevyrábím, ale kupuji domácí u našeho soukromého řezníka, a to nemá chybu. Mám ráda i lák - úplně nej je z červené varianty. Nemám ho ale ráda tepelně upravené, raději syrové. Snad kromě křupavých zelňáků. Od té doby, co mi zdejší kolegyně hanulka11 poradila super recept, dělám je dost často. Taková chalupářská, zimní pochoutka.

Další odpovědi:

Zlatý

Znám pouze kysané zelí, solí se to a kmínuje už při výrobě. Nejlepší je (bylo) Tuřanské. Žeru kysané zelí od dětství jen tak, jako pochoutku :-D. Kvašená zelenina, ale třeba i houby, to je špica!

Bronzový

Stříbrný

Nééé x[

Doplňuji:
Chutná mi pouze kysané zelí v jeho vlastním nálevu, tj. slanokyselém (ta kyselá chuť převažuje). Toto zelí je samozřejmě domácí výroby, tzv. "kysané" zelí z obchodu vzniká nějakou divnou technologií, kvašením rozhodně ne, a jeho nálev je voda s octem, fujtajbl. Ani průjem z toho nedostaneš. :-D

Bronzový

Kysané zelí, prdel rozveselí-proto ho mám rád.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.