ptáč

Kým jste komu daní?

Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.

Nejlepší odpověď
annas

Daní uživatelé jsou existující uživatelé, z nich každý může dát jednomu danému uživateli maximálně 5 bodů, protože je to tak dané pravidly, tedy dát body za daných podmínek. .

Jsme tedy povinováni dodržovat pravidla, takže jsme „daní“, která se na nás tímto způsobem vymáhá.

Další odpovědi
gecco

😉
Ještěže ne Vdaný…
😉

ptáč

gecco, Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.