routt

Ky byl tento server vytvořen?

Nejlepší odpověď
annas

Třetí otázka v krátké době. Vkládám odpověď z Odpovědí:

Dobrý den,
ano uvádíme zkušební provoz od 1. 5. 2009 a ostrý provoz od 1.9. 2009.
S pozdravem
Jan Štípek
Odpovědi.cz

Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdy-byla-zalozena-tato-webova-stanka

Další odpovědi
Jahoda

já jsem našla úplně jiný datum než Quentos. A je to 1.5.2009.

quentos

loňský podzim, tuším že září

BENYTA

Zkušební provoz od 1.5.2009, na ostro 1.9.2009.
Annas,díky,obšlehla jsem to od Vás.
Doplňuji:
Annas,myslela jsem,že tu nejste,jinak bych neperlila…

Adik1

Zkušební provoz od 1.5.2009, na ostro 1.9.2009.

annas

Benyto, nic se neděje. Já jsem napsala, že Vaše odpověď je správná, jenže dnes jsem se již podruhé zapomněla přihlásit, takže jsem musela psát znova a už Vás nepochválila.