michal303

Kvuly čemu se mi pomalu nacita video v HD na youtube ???

Kdyz si dam video na youtubu do HD tak jse mi nekdy nacita naormalne (ze to muzu mit pusteny i kdyz to nemam uplne nacteny a ta nacitaci cara se nacita stejne rychle jako ta co ukazuje kolik toho mam zhlednuteho)ale vetsinou si musim nechat trosku vic nacist aby to stihalo a nikdy to musim nechat aby se to nacetlo cely (aby sem se na to mohl divat normalne a ne porad stopovat a cekat az se to nacte ) tak by me zajimalo jestly to je pocitacem nebo internet (př.pomaly internet …) předem diky :)

Odpovědi
Bedy

Buď za tím je nedostatečná rychlost internetu nebo zahlcený zpomalený počítač.
Takže Vás požádám o to, abyste si změřil rychlost internetu – třeba přes speedtest.net – rychlost downloadu a ping mi sdělte.Upload nemusíte.

A druhá žádost bude o to, abyste mi poslal výpis z programu Hijackthis.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete buď vnitřní poštou nebo ho vložte sem do otázky (jako doplnění).