bobánek

Kvůli vrohovi se dělají za státni peníze ceremonie?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/242744-jsou-to-pro-me-gauneri-bez-skrupuli-rika-o-masinovych-syn-zastreleneho-ucetniho.html

Nejlepší odpověď
Drap

Aspoň vidíme, jakou jsme si zvolili vládu. Vláda kašle na obyčejné lidi a oslavuje vrahy, zloděje a násilníky a to ještě za naše peníze.

Další odpovědi
dědapetr

Není se čemu divit tato vláda dělá neustále podobná rozhodnutí a tak to podle toho tady vypadá.Je smutné,že vražda se stala hrdinským činem.
Doplňuji:
Upřesňuji,dělá špatná rozhodnutí,že dopustí rozkrádání státních financí a sami jsou nápomocní.Topolánek již taky vyznamenával(ODS)

Pup12345

Ten kdo zabije řadové lidi aby získal peníze a mohl se dostat na západ patří za mříže a ne na vyznamenání. Do české republiky již nepřijeli protože mají strch, že by je příbuzní těch zavražděných ukamenovali. A je směšné pokud politici vrahům dávají medajle.

Dědopetře o jiném takovém přehmatu vlády kdy by vrah dostal vyznamenání nevím.