smoulinkaq

Kvuli nemoci jsem šel do invalidniho plneho duchodu. Za nemoc nikdo nnemože. Po urazu dcery se mi nemoc vratila.Rozhod

Kvuli nemoci jsem šel do invalidniho plneho duchodu. Za nemoc nikdo nnemože. Po urazu dcery se mi nemoc vratila.Rozhodči organ uvedl ohledně doloženi lekařských zprav, že by vzp odstranila penále. Zpravy jsem na podatelnu dal,ale asi je hodili do koše. Vzp je nedodala. OMBUCMAN se vyjadřil že ze straný Vzp došlo k pochybení,hrozí mi exekuce. Prosim kde se mužu obratit? prosím poradte.

Nejlepší odpověď
Braník

proč píšeš pod dívčím nickem Smoulinkaq?jako dívka?
přestože jsi muž?

Další odpovědi
pusinka50

Od té doby, co jsi v plném invalidním důchodu, ti platí veškeré pojištění stát. Jestli máš dluh u VZP do té doby, než ti uznali PID, musíš ho zaplatit, ohledně penále musíš ihned sepsat písemnou žádost o prominutí penále, že jsi neměl finanční prostředky a byl jsi bez příjmu či jen malý příjem, který ti nestačil na pokrytí životního minima a tak podobně to nějak vysvětlit a poslat na VZP

anonym

Doufám, že jste si na podatelně nechal potvrdit převzetí. Pokud jste v PID, tak zdravotní platil a platí stát. Nechápu penále.