Kvůli čemu docházelo ke sporům mezi stranami Národní fronty?

Nejlepší odpověď
annas

Neuvedl jste dobu. Ale něco o rozporech v NF v únoru 1948 najdete na:

Zdroj: http://www.ty­den.cz/rubriky/do­maci/historie/u­nor-1948/unor-1948-rude-bojuvky-a-spor-o-datum-voleb_42526.html

Další odpovědi
člověk

národní fronta bylo seskupení jen dvou stran Komunistu a Lidovců,kteří diktovali zákony,jen je zajímavé,že lidovci se za tu dobu neomluvili
takže ke sporům nemohlo docházet,kdokoliv by byl proti něčemu,tak musel odejít,protože neměl správné myšlení,ale z těch co se dohrabali nahoru nebyl nikdo takový,byli to lidé běz vlastního názoru,jak ostatně dalších 15 000 000 lidí v naší vlasti
ještě podotákám,že na okresní urovni do Národní fronty byli zařazeni třeba:
SPOLEK MYSLIVCŮ
SPOLEK ZAHRÁDKÁŘŮ
SPOLEK PĚSTITELŮ KAKTUSŮ a
polovojenská organizace SVAZARM