amelie95

Kvalitní značkové sportovní boty levně

Kde na internetě najdu kvalitní značkové boty na sport a LEVNĚJI, než se v obchodech prodávají? Máte nějaký typ stránky? Potřebuji nějaké dobré boty,které dobře tvarují klenbu a potřebuji je na sport.Musí být hlavně pohodlné.Děkuji
Doplňuji:
Tvarovat klenbu nemusí ale značkové boty to obvykle mívají. Sestra má sportovní boty Nikea jsou pohodlné. Nevím kde na netu je sehnala.Proto se ptám, jestli někdo neví o nějaké dobré stránce na netu.

Nejlepší odpověď
venkovan

Značkové boty ještě neznamená, že jsou kvalitní na tvoji nohu. Především mne zaráží požadavek na boty které tvarují klenbu nohy a kupovat si je v internetovém obchodu.
To bych si uděla čas, vymetl i neznačkové boty, které mohou mít stejné parametry, ale budou lépe sedět na noze a nebo bych se podíval do nějakého outletu (snad to píši dobře).

Další odpovědi
anonym

Měla byste doplnit, jaký druh sportu převažuje. Jiné boty vyhledá fotbalista a úplně jiné horolezec a dokonce i zde je rozdíl, jestli bude chtěl lézt na pískovci tzv. vzdušné lezení, anebo trekking – vysokohorskou turistiku. Až se rozmyslíte, vezměte v úvahu, že levné boty skoro nikdy nejsou kvalitní a pokud si nechcete zničit nohy, je rozumné si připlatit a spíš dát na osvědčeného výrobce. Jinak obecně platí, že dobrá sportovní bota by měla mít co nejméně švů, být zevnitř prodyšná, zvenku nepromokavá a pozor na stélku. Měla by být nejen anatomicky dobře tvarovaná, ale i měkká, abyste po pár kilometrech neměla nohy jako po chůzi bos na asfaltu. Mohu doporučit mezipodešev EVA. Tak přemýšlejte a podívejte se na net. Já osobně mám vynikající zkušenosti s botami viz níže uvedený link. Teď jsou dokonce ve slevě. Manžel již v nich přes rok chodí – pracuje i 12 hodinovky v každém počasí. Jsou lehké, prodyšné, nepromokavé a měkké. Nikde žádný šev. Fakt kvalita. Držím palce, ať seženete přesně to, co potřebujete.
PS. Jinak na tomhle webu lze hledat obuv i podle druhů sportů (u bot jsou piktogramy na které sporty je bota vhodná).

Zdroj: http://www.roc­kpoint.cz/html/vyh­ledavani/?sear­ch=boty+KEEN+Py­renees+