Lucky Strike

kvalitní vlasová kosmetika od kadeřnice/z e-shopů

Jaké máte zkušenosti s vlasovou kosmetikou (šampony, kondicionery, balzámy, masky, atd…)kupovanými přímo z kadeřnictví nebo objednávanými s e-shopů?
Po poslední špatné zkušenosti s šamponem a balzámem z drogerie, jsem se rozhodla vyzkoušet nějakou kvalitní vlasovou kosmetiku, tak přemýšlím jakou a kde koupit nebo objednat.
K tomu, co se mi stalo: S šampony z drogerie jsem nikdy neměla žádný větší problém, některé byly sice nic moc, ale žádnou trvalou škodu mi to na hlavě nenadělalo. Naposledy jsem použila šampon a balzám od značky Pantene… a pak jsem litovala…Vysušené vlasy, svědila mě pokožka hlavy (ještě teď mě trochu svědí) a co je nejhoší, když jsem si pak rozčesávala vlasy, začaly se mi trhat konečky!! :( Takže moje samy o sobě jemné vlasy teď vypadají hrozně, stydím se je rozpustit :(

Když jdu od kadeřnice, tak mám ty vlasy vždycky krásný a hebký, než si je umyju obyč šamponem. Přemýšlela, že bych tu „neplechu“, kterou mi způsobilo to pos***ý Pantene, napravila tím, že bych si pořídila kompletní péči (šampon, kondicioner nebo balzám a masku)na vlasy. Jenže jsem studentka a nemám zrovna na rozhazování, takže u kadeřnice bych se asi nedoplatila :(

Proto prosím, jestli má někdo z vás nějaký oblíbený e-shop s vlasovou kosmetikou, tak ať mi sem třeba hodí link. Ráda bych našla nějaký obchod, kde by ty ceny nebyly přemrštěné a zároveň aby to zboží bylo kvalitní.

P.S. Napište také pokud víte o nějakém účinném konkrétním výrobku na suché a poškozené vlasy. (Z drogerie mi nejvíc vyhovoval Elséve a Gliss Kur, tak možná něco od L'Oreálu nebo Schwarzkopfu..)
Děkuju
Doplňuji:
Děkuji vám za tipy:)

ReHu: Ten šampon i maska vypadají dobře, přesně něco takového hledám. Jde mi také o ten internetový obchod, abych nenaletěla, je spolehlivý?

briketka10: Ty Elsévy z prvních dvou odkazů, se dají běžně sehnat v drogerii. Oni jsou dobrý, taky mi vyhovovali, ale teď mám ty vlasy tak poničený, že bude potřeba je zregenerovat spíš těma výrobkama z profesionální řady. S přírodní kosmetikou ještě zkušenosti nemám a nevím, jestli by na moje vlasy působila, ale díky za tip :)

Damiana: Jj já vím, ty výrobky z drogerií se s těmi z kadeř. salonů nedají vůbec srovnat. Proto se mi pro mě,zdá nejlepší volba najít si nějakej spolehlivej internetovej obchůdek, kde to maj levnější než v salonech

Nejlepší odpověď
briketka10

na rozčesávání používám tento spray mám dlouhé vlnité vlasy nejvíc se mi osvědčil:
http://kondicionery-a-balzamy-vlasu.heureka­.cz/loreal-elseve-ciment-ceramide-balzam-na-vlasy-sprej-200-ml/
mám velmi suché vlasy a citlivou pokožku, někdy se mi tvoří lupy, tak používám šampony proti lupům a barvení:
http://www.le­karna.cz/lore­al-elseve-sampon-lupy-color-vive-250ml-a4768800/
Doplňuji:
když jsem bydlela v Praze používala jsem kvalitní přírodní kosmetiku Freeman, velký voňavý šampon Papaya s kokosem a vydržel mi hodně dlouho stačilo ho dát malinko do dlaně :
http://www.kos­metika.vte.cz/ka­talog/pece_vla­sy_sampony.php

a ten samý kondicionér, protože kokos zvláčňuje a cítila jsem, jak se vlasy po něm hezky rozčesávají..
http://www.kos­metika.vte.cz/ka­talog/pece_vla­sy_kondicione­ry.php

Další odpovědi
Damiana

Zásadně používám vlasovou kosmetiku pouze ze salónu! S masovkou z drogerie se to nedá srovnat. Je sice dražší, ale koncentrovanější, takže déle vydrží. Skvělé zkušenosti mám se značkou Goldwell, Kérastase, L'Oréal Professionell. Kamarádka má vlastní salón, takže mám možnost u ní vyzkoušet i novinky a pak si je pořídit. Hodně používám lesky a séra na vlasy – skutečně alespoň trochu funkční není možnost v drogerii sehnat! Ale je to znát i na šamponech a „obyčejných“ lacích.
Někdy ale objednávám také tady.
http://www.kra­sa.cz/pro-lesk-vlasu/?gclid=CM­aIpKefhbACFYX­P3wod3nC6oA

Doplňuji:
Ještě se podívej tady. Zrovna na super šampony od L'Oréalu mají teď i slevy.
http://www.pro-vlasy.cz/loreal-serie-expert

ReHu

Z kadeřn.salonu je většinou kvalitnější.
Také tam kupuji. Používám tuto řadu na suché a poškozené vlasy.

http://www.ma­meradivlasy.cz/pro­dukty/vlasova-kosmetika/loreal-serie-expert-absolut-repair-sampon-pro-restrukturalizaci-a-ochranu-vlasoveho-vlakna-250ml#bmDescription

http://www.ma­meradivlasy.cz/pro­dukty/vlasova-kosmetika/loreal-serie-expert-absolut-repair-mask-maska-pro-reg-a-vyzivu-oslabeneho-vlasoveho-vlakna-200ml#bmDescription

Doplňuji:
Já to kupuji buď u kadeřnice nebo v Makru. Bývají i v akci za slušný ceny.
S int.obchodem v tomto sortimentu zkušenosti nemám. Ale myslím, že když se podíváš ui vás po městě, v některém salonu je mít budou. A neplatíš poštovný, které také není zanedbatelné.

Michálek1245

A co třeba přírodní slovenská kosmetika od https://www.all-the-best.eu/ Nedávno jsem narazil na tenhle e-shop, který je sice na první pohled tak trochu nepřehledný a nabízí kde co, ale jako asi ho dělal někdo, kdo má fakt hodně široký rozptyl. Protože nabízejí fakt kde co, ale vždycky v té nejvyšší vysoké kvalitě. Ne nadarmo mají jako motto „to nejlepší ze Slovenska“. :)

KamilaN

Ahoj, já už používám jen přírodní kosmetiku od Khadi. Používám jak barvu tak jejich vlasovou kosmetiku z bylin. Z chemických přípravků z drogerie jsem měla roky zničené vlasy. Poprvé jsem měla strach, že třeba barva nebude dobře chytat nebo nezakryje dostatečně původní barvu vlasů, ale naprosto skvěle chytá i kryje a navíc se vlasy barvením neničí, ale naopak vyživují.

Broukk

Zdravím já jsem dlouho hledala vlasovou kosmetiku, která by mi sedla a nakonec jsem na doporučení vyzkoušela kosmetiku od Tomas Arsov a musím říct, že ta mi naprosto vyhovuje, kvalita vlasů se mi zlepšila a vlasy mám krásně lesklé.

MarkettB

A nevíš prosím tě jestli má něco i na podporu růstu vlasů? Po porodu mi docela dost vypadaly a já jsem toho vyzkoušela tolik a zatím je to beze změn ☹.

Broukk

Tak to zase používá sestra, také ji po porodu vypadalo spoustu vlasů a tak si koupila tento doplněk od něj https://shop.to­masarsov.cz/ha­ir-booster-komplexni-pece-pro-tehotne-a-kojici/,obsahuje Astaxanthin, který je pro růst vlasů nejpodstatnější.

MarkettB

Já ti moc děkuji za radu, dívala jsem se na jejich eshop a mají i dobré reference, dívala jsem se, že bych si k tomu ještě pořídila i ten šampon a sprej Hair Booster, abych to ještě podpořila.

DomcaJe

Příspěvek smazán administrátorem.

Vikki.vivi

Ahojky, taky bych měla k té vlasové kosmetice dotaz… koukala jsem se na možnosti, protože já používám přírodní produkty. No a zaujala mě vlasová péče od khadi. Máte s touto kosmetikou prosím zkušenosti?

KaraskovaAl

Ahoj, vybrala jsi od khadi nakonec něco? A pokud ano, tak co? A jak jsi spokojená?

TominkaFuky

Jojo, mám od nich barvu na vlasy a taky vlasovou péči a musím říct, že po letech barvení barvami u kaděř a z drogerky, je tohle prostě dokonalá péče, díky které mám zase silné a lesklé a hlavně zdravé vlasy.

Derrynka

Ahoj, prosím tě… mám světle hnědé vlasy. Spíš světlejší, než tmavší… Ale ráda bych je zesvětlila… Myslíš, že mi ta přírodní barva chytne?

Cizecek.M

Já barvy od khadi používám a nikdy jsem neměla problém s tím, jak chytají :) Jsou kvalitní, takže bych strach neměla :)

kilian44

zkus třeba juknout na stránku vvitrina.cz, tam mají hodně šampónů

XenieRo

Holky, SOS… potřebuju radu :( Je nějaká pleťová kosmetika, co byste doporučily? Prosím ale ne žádnou propálenou drogerku, to nechci… Díky moc.

SuzanKa

Ahoj, a koupila sis něco od toho iuvenio? Jak jsi s tou kosmetikou spokojená?

Pajka.111

Jak jsem psala… Ta kosmetika je super, fakt mi vyhovuje. Koupila jsem si tento set https://www.i­uvenio.com/pro­ducts/single/fresh-nano-set-new/302004987. No a co ty? Taky sis tam koupila nějakous sadu?

GabulkaA

Já bych byla moc ráda za info ohledně toho, jaký ten balíček na začátek koupit :)

XenieRo

Já jsem tady dala na rady a tu kosmetiku iuvenio.com jsem si objednala. Je super, je bez parfemace, netestujou na zvířatech a hlavně je šetrná k pleti. Já jsem nadšená, konečně komsetika, co mi opravdu vyhovuje.

Pajka.111

Jasny, to úplně chápu a rozumím. Já osobně mám hrozný problém s tím, jakou kosmetiku používat. Mám hodně citlivou pleť. Ale našla jsem, jupi a mohu tak doporučit tuto českou kosmetiku https://www.i­uvenio.com/in­dex.php/produc­ts/single/fresh-nano-set-new/302004987. Krásně mi vyhovuje.

XenieRo

Co konrétně od nich máš?

Pajka.111

Tak já jsem si koupila ten set, ale určitě si od iuvenio dokoupím ještě i ten čistících gel a kolagen. Ale musím jako říct, že jsem moc ráda, že jsem na tu kosmetiku narazila. Jak jsem říkala, mám hodně citlivou pleť a tato kosmetika mi vyhovuje.

květák75

Já jsem si dříve také objednávala „profi“ přípravky na vlasy od své kadeřnice, ale v jednu chvíli jsem si prostě řekla, že je to zbytečně drahé a poohlídnu se po něčem jiném. Od té doby jsem si začala kupovat kreatin od https://www.be­amia.cz/vlaso­va-pece/keratin-hyaluron/ , se kterým jsem popravdě nadmíru spokojená a už bych neměnila 😉

Monička123

Příspěvek smazán administrátorem.