Lenča59

Která kvalitní špuntová sluchátka doporučíte?

Dobrý den, hledám nějaký kvalitní špuntová sluchátka, tak se chci zeptat jestli máte nějaké zkušenosti. Hlavně aby měly i dobrý basy :D
Už asi 3× jsem měl špunt. sluchátka od Philips, hrály fakt dobře, ale po každý po pár měsících mi odešlo jedno sluchátko. To je něco tak otravnýho, že chci zkusit něco jinýho.
Takže nevíte o něčem? dík za odpovědi

Nejlepší odpověď
briketka10

Mám tato sportovní Sony MDR-EX15LPLI
používám je půl roku a má je i moje sestra :
https://www.al­za.cz/sony-mdr-ex15lpb-d1481380.htm

Další odpovědi
quentos

Donedávna frčela sluchátka zn. Koss s tzv. doživotní zárukou, ale čert ví, jak je to s jejím uplatněním. Jeden zasvěcený prodejce v elektru mi však říkal, že jsou zbytečně drahá a že doživotní záruku z toho stejně nevytluču, a doporučil mi zn. Buxton.

brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kvalitn%C3%AD%20%C­5%A1puntov%C3%A1%20­sluch%C3%A1tka

lexx

no nedávno jsem narazil v OKAY na zn.JVC ale hrát neslyšel, dříve dobrá audio-video značka