bolak

Kvalitní program na tvorbu křížovek

Existuje nějakej kvalitní freeware program, případně inteligentní stránka na tvorbu SWE křížovek? Něco kam bych napsal tajenku, určil plochu křížovky, možná i nějaká určitá slova, která bych v té křížovce chtěl mít, a všechno ostatní by se čáry máry udělalo samo?

Nejlepší odpověď
briketka10

našla jsem na slunečnici.cz zdarma, sama neluštím snad Ti bude vyhovovat :DD
http://www.slu­necnice.cz/sw/kri­zovky/

Další odpovědi
www

Snad si něco vybereš z odkazu níže

Zdroj: www.stahuj.cen­trum.cz/?g[s]=K%F8i%BEovky

bolak

bruketka10: palec ti dám, ale tohle je na mě moc složitý, nechápu to :) hledej dál a najdi něco co pochopim

briketka10

nějaký jsou na stahuj.cz, zítra se mrknu jdu do peřin :D