EMgi

Kvalitní pouzdro na běhání?

Nevíte někdo o nějakém pouzdru na běhání pro iphone 4? Hlavně aby z kvalitního materiálu, nepropustil pot… trochu se bojím, že bych si mohla zničit telefon.

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlépe běhat bez telefonu. Normální člověk při běhu netelefonuje.

Další odpovědi

Marware SportShell Convertible
Doplňuji:
NikkiHeat: Telefonu je nejakej otres ukradenej, protoze chlazeni ma pasivni a disk je ssd, takze se tam nic nehybe.

mosoj

Právě v prodeji od včerejška u Lidla. Pojme rozměr 6 × 10 a je na paži.
Doplňuji:
Doporučení.

brokinka žena 22.05.2013 14:22:22

Ahoj, já jsem sháněla pouzdro taky dlouho, mám docela plachtu telefon 🙂 a nakonec jsem si koupila v Lidlu, jak měli ty akce na běžecké věci kapsičku na ruku za 79,– a naprostá spokojenost!!! 😛 Teď jsem viděla něco obdobného v Decathlonu ale asi za 300,–

EMgi

Tady nejde o telefonování, ale mám tam GPS a aplikace co mi počítají intervaly, vzdálenosti…+hudba

arygnoc

hm, beháte alebo meriate a počítate?

a načo hudba pri behu – sústreďte sa na beh.
a teda keď už, prečo pri tom neštrikujete aj ponožky a nediktujete román? – cez ten mobil, samozrejme.

bóže, to sú časy, už aj do behania ťahajú kompjútre.
dobre som ja vedel, že najlepšie je s behaním si nič nezačínať.

;)