anti-talent

Kvalitní mobil do 6 tisíc

Také bych potřeboval poradit s výběrem nového mobilu. Můj starý dobrý SE 770K mi lehnul. Uvítám především kvalitní práci s internetem a výdrž. Je lepší volit mobil s OS, nebo bez něj? Díky

Nejlepší odpověď
www

Dnes už asi mobil s OS. Navíc, jsi-li zastáncem SE, oni už definitivně (pro mne bohužel) od hloupých mobilů dali ruce pryč.
Za tu cenu si jistě vybereš, koukni na mobilmania.cz, pak „Hledání podle parametrů“. Nastavíš cenu, OS, výbavu atd. atd..