tojsemja123

Kvalitní digitální foťák?

Dobrý den, jde mi hlavně o nahrávání videa, proto požaduji za rozhodující aspekty kvalitu, hlasitost zvuku a rozlišení, ostření, kvalitu obrazu. Máte nějaký typ na takovýto fotoaparát za přijatelnou cenu?

Nejlepší odpověď
www

Za těchto požadavků bych podíval raději na kamery.
Názor

Další odpovědi
anonym

Podle tvého předešlého dotazu ( http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakou-zvolit-kameru ) soudím, že vlastně nemáš ponětí co chceš a nač.
Takže ti vřele doporučuju se poptat po známých a kamarádech, nějakou kameru nebo foťák si půjčit a vyzkoušet – abys aspoň zjistila, co a jak funguje a nebo nefunguje. Zatímco podle popisu v tomto dotazu ´poptáváš´ skoro profi kameru, podle videa (odkaz v tom minulém dotazu) by ti stačila i lepší webka…

Lamalam

Videokamera bude lepší.