emoil

Kůstka na noze

začla se mi dělat kůstka na noze, nevím jak to místo přesně popsat.. da se rict ze tam kde zacina malicek(u korene) a vybocuje ven. Je to dost bolestive hlavne v uzavrenych botech, slysela jsem ze se to da nejak odstranit. mate s tim nekdo zkusenosti? popripade o co presne se jedna? díky

Nejlepší odpověď
zzzzz

Dá se to odstranit chirurgicky. Mamce to před pár lety řezali a časem se to vrátilo. Je to z dlouhodobého nošení špatných bot. Ty na podpatku jsou na to nejhorší. Dělá se to i u palce.

Další odpovědi
flodur

Zavčas k lékaři.Moje manželka to zanedbala,vyrostlo jí to hodně a pa k jí to museli sekat.Nechci strašit ale prevence je prevence.