meghy

Kurzy na Úřadu práce

Chtela jsem se zeptat, co si myslite o kurzech a vyuziti kurzu z uradu prace..napr. pocitacovy kurz, je to uzitecne a hodi se to? do zivotopisu.. uvazuji se pri studiu zaregistrovat na urad, at mam neco noveho v zivotopisu a nejakou zkusenost..v bu­doucnu v praci se budou ptat hlavne co umim, az vystuduju.. tak nemate zkusenost s temi kurzy? Popr. ktere se vyplati?

Odpovědi
Michal Kole

Záleží jen na úřadu práce, zda ti to proplatí nebo ne. Záleží zda se s kurzem uplatníš na místním trhu práce.

Podle mě to moc nepomůže, protože se jen seznámíš s oborem, ale neumíš se v něm pohybovat jako při 3 letém studiu.