opa

Kurzor a angický překlad.

Když jsem najel kurzorem na nějaké slovo na hlavní stránce,začalo se mě oběvovat u šipky obdelníček s anglickým překladem toho slova.Neví jak se mě to tam dostalo!Teď to tam ale už nemám.Jak se to tam dá přidat???Děkuji.

Nejlepší odpověď
postblue

Takovou funkci poskytují některé toolbary (panely nástrojů), tedy programy, které poskytují dodatečné funkce pro internetové prohlížeče. V tomto případě bych to tipoval na Google Toolbar, který se instaluje společně s některými programy. Pokud ho chcete samostatně, najdete ho na http://toolbar­.gogle.com.