Kukule

Kurz nebo doučování??

Potřebuji se naučit anglicky…docela v ní plavu..jsem úplný začátečník..pot­řebovala bych pomoct co je lepší jestli kurz nebo doučování? Máte s tím někdo zkušenosti?? (umím německy a rusky,ale teď se učím anglicky :// ) Předem děkuji :)

Odpovědi
Terez_ka

Určitě a jednoznačně kurz. doučování by tě nebavilo. V kurzu je vás víc a bavíte se je to mnohem lepší pokud jsi společenský člověk. Pokud však máš ráda samotu tak doučování !

venkovan

Já to vidím na angličana bydlícího v Čechách, přiměřeného věku, s pěknou – tedy netučnou postavou, jiskrou v oku, se smyslem pro srandu a různé aktivity proti nudě.

Jalampibanti

Nejjednodušší je, když si bezplatně vyzkoušíš jednu hodinu doučování, a poznáš, jestli ti to vyhovuje nebo ne. Zábavnou metodu používá např. Mgr. Seykora v Praze na Vinohradech: seykora@seznam.cz.