julinka

kurs první pomoci

Chtěla bych absolvovat kurs první pomoci.Bohužel co se mi podařilo zjistit, v Liberci a okolí probíhají tyto kursy pouze pro organizace a skupiny.Neví někdo o tomto kursu pro jednotlivce?

Odpovědi
ferko

zkuste český červený kříž,jistě je ve vašem okolí,ty zajištůjí většinou kurs první pomoci(vodní záchranný systém nebo i kurs první pomoci),dále i ve vašem kraji záchranná služba i soukromé složky.na internetu to jistě najdete.