Jojka

Kuřák, nebo nekuřák?

V poslední době jsem si všimla, když někam vyrazím s kámoškami a tak, že jsem jediná, která nekouří. Znáte víc kuřáků, nebo nekuřáků?
Doplňuji:
A co Vy? Kouříte, nebo ne?

Nejlepší odpověď
ten který je

Když se tak koukám,tak zjištuji že je snad více kuřaček mezi ženami než mezi muži.Jojko jako kuřák Vám říkám že o nic nepřicházíte.

Další odpovědi
kropitko

Kuřák už 23 let s přestávkami.

oskar

Byl jsem kuřák a přestal jsem a cítím se daleko lépe.

anonym

Spíš jen tak pokuřuji,max. těch 80 denně.
Teď vážně,8–1O.
Ale že nám to ti vytlučení Indiáni vracejí.

annas

Nikdy jsem nekouřila možná kvůli tomu, že otec byl silný kuřák a zemřel na rakovinu plic. Ve společnosti jsem kuřáky tolerovala, ale nevyhledávala je.
Ale v poslední době mně stále víc vadí kouř z cigaret. Jen kolem mě někdo projde se zapálenou cigaretou, hned se rozkašlu.

Bumbes

… už jsem dokouřil!
3 roky tomu.
Doplňuji:
Ale přiznám se, občas si nenápadně pasivně čichnu, když se naskytne příležitost. Ale opravdu jen malinko a vyjímečně, a jen lehce ulovím proužek dýmu a přivoním…

quentos

nekouřím a znám víc nekuřáků.

1popelka1

90% mých přátel je kuřáků a pokud mi „nečudí“ do obličeje, toleruju to. Ale partnera-kuřáka bych už doma nesnesla.
Já nekouřím. Kdysi příležitostně na akcích, teď ani to a vůbec mi to nevadí, spíše naopak.
Doplňuji:
Annas, souhlasím. Mě taky otec vyléčil-kouřil 3krabičky denně a doma, takže vše smrdělo, jako malou mě kouř hrozně dusil…
U mě je zajímavé, že přátelům to trpím, ale když kolem mě projde někdo cizí, tak se mi z toho smradu zvedá žaludek, nejhorší jsou zastávky. A zakouřené restaurace jsem zavrhla úplně – slzí mi z očí i další den.

ReHu

Nekouřím, ani mi to nikdy nic neříkalo.
A myslím, že znám víc nekuřáků, ale nějak to nesleduji.
Jen mě překvapuje, že na ulicích vidím kouřit více a více mladších a mladších.

panenka

Já jsem nekuřák

nabubindes

nekuřák! znám více kuřaček než nekuřáků…

vagra

Kouřil jsem od patnácti-jedenadvacet let a teď jsem už dvacetšest let abstinující kuřák.
Jsme s mými třemi kamarády všichni nekuřáci,přitom jsme v mládí kouřili rádi,hodně a s chutí.

anonym

DOBRÝ DEN JOJKO.KOUŘILA JSEM OD 18 LET,BYLA JSEM NA TOM VELICE ZÁVISLÁ,ALE KDYŽ SE VLASTNĚ ZAČALO VEŘEJNĚ MLUVIT O TOM JAK ŠKODLIVÉ TO JE NEJEN PRO MNĚ,ALE I PRO DRUHÉ KTEŘÍ TEN KOUŘ VDECHUJÍ KDYŽ JSOU V PŘÍTOMNOSTI KUŘÁKA A JSOU VLASTNÉ NEKUŘÁKY TAK JSEM I KDYŽ TO BYL DOST TVRDÝ BOJ PŘESTALA ZE DNE NA DEN KOUŘIT A JSEM VDĚČNÁ BOHU ZA TO,ŽE MI DAL TAK PEVNOU VŮLI ABYCH BYLA OD TÉ VŠÍ ZÁVISLOSTI NA NIKOTINU A TABÁKU TEDY KOUŘENÍ NAVŽDY SVOBODNÁ.DNES JSEM ŠŤASTNÁ,ŽE JIŽ NEKOUŘÍM A TEPRVE V TÉ SVOBODĚ SI NEUSTÁLE UVĚDOMUJI JAK STRAŠNÁ JE TO ZÁVISLOST(VĚDCI TVRDÍ,ŽE TATO ZÁVISLOST JE ÚPLNĚ STEJNÁ JAKO ZÁVISLOST NA HEROINU)!!! a jak rakovinotvorné ty látky v tabáku jsou.Je mi líto všech kteří v tom tak zvaně „lítají“.Děkuji za velmi aktuální otázku.ZDRAVÍ VÁS ZAJ-PO

Zdroj: vlastní zkušenost.

JithushQa

Milá moje maminko…já mám taky spoustu kamarádů co kouří a já taky nekouřím tak sme na to 2 + když tatínek kouří…=))…PS: Je mi to strašně líto co sem ti provedla…=(( už to vživotě neudělám…=((

anonym

Kourim a nadavam,ma vule v tomto smeru odolava.

anonym

no zkusil dávno na škole, ale že bych to musel pálit dvakrát ? … první zkušenost odradila a světonázor jsem v tom nehledal.

.. asi jsme neměli v partě ten správný vzor – propadlíka Janebu známějšího též pod přezdívkou „Nikotin“ 😉

//

Stala se z toho asi móda, protože skutečně mezi mladšími znám mnohem víc kuřaček.

Nave

tak já nekouřím.znám kuřaky a nekuřáky.spíše asi více kuřaku.

lorja

Já jsem vyrůstala v rodině silných kuřáků.Dnes mohu napsat už bývalých.Rodiče 15 let nekouří.S maželem patříme mezi nekuřáky.Asi jako každý puberťák,jsem to zkusila a naštěstí mi cigareta nechutnala.Mezi přáteli a známými mám jak kuřáky tak nekuřáky.Více je těch co se bez cigarety obejdou.Je mi jedno jestli někdo kouří nebo ne.Záleží mi na tom, jaký je.

Jahoda

Jsem nekuřák. Nejen, že to leze do peněz, ale velmi brzy to jde poznat i na zdraví. Můj muž také nekouří. Jinak u mých přátel je to 50 na 50. Někteří kouří, jiní ne. Toleruji to, ale v určitých mezích. Když mi někdo čmudí do obličeje, nejen, že mi to šíleně vadí, ale také se rozkašlu. Je to nepříjemné.

Gregor

NEKOUŘÍM !!! ani jsem to nezkusil, v rádiu říkali, že každá cigareta zkracuje život o 5 min. A SOUHLASÍM S TÍM, CO ŘÍKALI NA HITRÁDIU FAKTOR. Ta věta zněla: NORMÁLNÍ JE NEKOUŘIT !!!
A zdravím všechny nekuřáky AHOJ!!!

Fallen Angel

já normálně nekouřím, ale když jdu s kámoškou, tak si klidně cigárko spolu dáme, a to ne z „frajeřiny“ ale protože si to to prostě obě vychutnáme. Ona je taky normálně nekuřák, ale takhle spolu nám to chutná. Ono toho neni moc, tak 1 – 3 za odpoledne.

nalap

No, kuřáků smradlavejch je tedy dost a jsou neohleduplní, bohužel, mezi mladými holkami je jich spousta, já bych pusu od nich nechtěl, to je jako bych líbal rouru od kamen – hnus na druhou ! A ještě teď ke všemu ten novej prokuřáckej zákon, naši zákonodárci, kašpárci se ukázali !

1popelka1

„In je nefajčit“

annas

Samozřejmě souhlasím. Jen nevím, zda to tak berou všichni mladí. Každý ráno potkávám studenty gymnázia. Udělají si zastávku v parku u kostela, stojí v hloučku a kouří. Samozřejmě kolem nich zůstane nepořádek.
Někdy se ještě seznámím i s jejich vzájemným
titulováním.