turek

Kuřácká místnost

Mám dotaz zda je nějak určeno jak má vypadat kuřácká místnost . Např. velikost místnosti,výška stropu, odvětrání,počet osob a pod. Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
led

Každý fajčiarsky priestor musí okrem možnosti vetrania mať popolník!

Další odpovědi
Marky71

Přesně určeno to není, ale světlá výška místnosti by měla vbýt alespoň 2,5m, odvětrání nejlépe přímé, tedy oknem, pokud nucené, je nutno udělat výpočet podle počtu osob, tedy plochy místnosti, na osobu se počítá min.0,5m2