bolak

Kuřáci: V kolika letech jste začali kouřit?

Podívejte na Ardiho jak si to dává… > http://www.you­tube.com/watch?v=y­QYu42wj4oc

Nejlepší odpověď
dudu

Mezi 15. až 20. rokem života

Po cca 45 léteclh jsem 8. června min. roku kouřit přestal. Držte prosím palce abych vydržel., nechybí mně ani tak nikotin, nýbrž ta pohoda s cigaretou.

Další odpovědi
briketka10

Mezi 15. až 20. rokem života

Doplňuji:
v necelých šestnácti a to jsem
hlídala holky, když hulili na WC,
jestli nejde vychoška, protože ten
puch byl cejtit až na chodbu a oni
mě pak zlákaly ať nejsem „labuť“
a chodím s nima no naučila jsem
se tomu hnusu taky pfůůj 😁
hulím doteď je to zlozvyk a marně
s ním bojuju !!

iceT

Mezi 15. až 20. rokem života

Video je přibližně tři roky staré,nedávno internetem kolovalo podobné video,s malou holčičkou asi 5letou a ten kdo ji točil s cigaretou v puse ji ještě povzbuzoval ke šlukování.Docela dost lidí to pobouřilo,před­pokládám,že to byli nekuřáci.Jako prosím,lidi dospělí ať si do huby strkají co chtějí,ale ať nedávají cigára malým děckám
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/326743-video-s-kourici-holcickou-vyvolalo-na-internetu-znechuceni.html

brillant

Mezi 10. až 15. rokem života

Dnes už jsem polepšený kuřák, kouřil jsem 40 denně a v roce 1992 jsem přestal ze dne na den.

Bad Wolf

Mezi 15. až 20. rokem života

Doplňuji:
V osmnácti letech na SOU. Nikdy předtím jsem si ani šluka nedala a najednou ze mě byla kuřačka. Svou poslední cigaretu jsem vykouřila 4.3.2013, což byl den po mých 32 narozenin.

anonym

Mezi 10. až 15. rokem života

Doplňuji:
Tenkrát mi to měla matka vrazit tím žhavým do oka.

da ny

Po třicítce (čili už jako starej dědek nebo stará babka)

Doplňuji:
Tehdy začal můj taťka, při nočních směnách.
Já v 17 ve 2. roč. SZŠ, na bramborové brigádě :(

arygnoc

Mezi 10. až 15. rokem života

Doplňuji:
no, boli sme borci. hm.

Hamon

Mezi 15. až 20. rokem života

Přibližně v šestnácti.

Awe

Mezi 15. až 20. rokem života

v 16…Ale nebylo to z frajeřiny.Vždy jsem byl proti, potom přišlo špatné období, a bylo mi už všechno jedno.Zkusil sem to a cigareta mě uklidnila.začal sem kouřít osamotě a né s kamarády.

anonym

Před 10. rokem života

Ale v 6 tř. jsem nekouřil, tedy 1 rok.

Zdroj: vlastní zkušenost

Araxis

Mezi 15. až 20. rokem života

Chybí ti tam -a kdy přestali?
V sedmnácti z frajeriny na diskotece.

Mc Merkurion

Mezi 10. až 15. rokem života

asi tak ve čtrnácti,v životě jsem udělal hodně blbostí,ale tohle byla kravina na entou…

petra15

cesilko
takze jsi kouril v sedmi, ale jen kdyz jsi byl opily ?

anonym

Když jsem si šlehl do žíly měl jsem chuť na cígo 😁,
Začal jsem v 9.

bolak

40 cigaret denně a to jsou mu jen 2, vy bábovky! :))

briketka10

to video je hustý ten prcek tu dlouho nebude :)

briketka10

aj hrubka hulili !! má být hulily pardón..

Hamon

Na video jsem nekouknul, ale nezávidím mu to. Osobně jsem celkem rád, že jsem se toho zbavil.