ReHu

Kuřáci – řidiči, házíte vajgly z okna auta, které zrovna řídíte? I když auto za vámi je blízko?

Což ve městě s křižovatkami a semafory je často.

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, nikdy jsem tak neučinil a jednou, když jsem míjel auto, mi vletěl vajgl otevřeným okýnkem do klína. Nějaká blondýna se ho tak zbavila. Musel jsem rychle zastavit a zbavit se ho.

Další odpovědi
Lamalam

Jsem kuřačka, ale za jízdy zásadně nekouřím.

zzzlatokopka

Jsem už nekuřák, ale v době kdy jsem kouřila jsem nikdy nekouřila v autě ani doma. Po cestě jsem někde zastavila, zakouřila a jela dál. Doma jsme kouřili pouze na terase.

Moje kámoška má kabrio a takto ji jedno hovádko propálilo pořádnou díru do zadních sedadel.

arygnoc

z okienka auta zásadne nevyhadzujem nič.

nakoľko som privykol klimatizácii (ja viem, nič moc), okná prakticky neotváram.

;-Q

Jan Kunčar

24.března 1999
Hromadný požár v tunelu v Alpách způsobil hořící nedopalek cigarety, který odhodil některý řidič a který se dostal až ke vzduchovému filtru jiného náklaďáku, zapálil ho a požár se rozšířil na celé auto a náklad (mouka a margarín)

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=bEizRjKeg­ZQ

Klaproth

Už pár let nekouřím. Vajgly ani nic jiného jsem nikdy z auta nevyhazoval.

Emefej

Z auta nic nevyhazuji.

anonym

Dobrý jev létě počkat,až mě bude chtít předject a má otevřené okýnko,ted vážně,vajgly když jedou auta za mnou zásadně z okna neházím.

Dochy

Jsem nekuřák a kouření mi vadí (ale toleruju… co mi zbývá 😉.
Ale bezohlední kuřáci, co klidně kouří mezi lidma (např. v tlačenici na zastávkách) a vajgly nejsou schopný donýst do koše, ale odhazují tam kde zrovna dokouří, mně neskutečně serou. I v tom nejupravenějším zámeckým parku musí být nastláno tím hnusem…

Pepa25

By mě nenapadlo, že někoho může něco takové vůbec napadnout …

ReHu

Nejde mi doplnit otázka.
Mě to také nenapadlo, až do té doby, co vyhodil vajgla ten píp přede mnou.(:-(

Klaproth

Vajgl je slabota. Já jsem při jízdě na mopedu chytil od auta přede mnou zásah použitou a řádně naplněnou jednorázovou plenou.

briketka10

no fůůj :((