huxa

Kupuji si přes poštu od kamaráda jistou věc za 1000Kč, nechci mu to platit předem, on mi to první nechce poslat

Existuje možnost něco, jako notář, ale online, protože bydlíme od sebe přes celou republiku? Nebo neexistuje nějaká jiná varianta, jak to provést?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nechat poslat na dobírku a na poště před zaplacením rozbalit.
Není nad důvěru, že ?
Doplňuji:
Kamarádství za všechny prachy, jako dnes vše !!!!

Další odpovědi
briketka10

zvláštní přesně, jak popisuje mosoj já a cizí muž
jsme si přes burzu rádia Beat vyměnili v bubl.obálce
jen tak VHS kazetu Led Zeppelin unikát co se nedá
nikde sehnat box 5hod.hudby za penízky 1.000,–Kč
ani DVD, které stávalo 900,–Kč není ke koupi byl to
sběratel, peníze mi přišly třetí den a stačí vážně ta
dobírka, uvést cenu zboží a lístek z pošty :)

pusinka50

To opravdu není o kamarádství. Ať to pošle na dobírku a připočítá si váhu balíku, aby na tom „neprodělal“

briketka10

jo a poštovné jsem zaplatila sama :))

huxa

mosoj-asi to budu muset takto udělat. No, člověk nikdy neví, kdo je na druhé straně internetu :) a toto už nejsou malé peníze…

mosoj

Jasně, rozumím. Ale v tom případě o kamarádství nemůže být ani řeči !!