Marvan

Kupují se vlastně ještě flashky?

Ptám se, protože si pamatuju dobu, kdy flashky byly na svém vrcholu a všichni si jich kopuvali několik a největší machr byl ten kdo mě třeba 4 nebo 8GB (dneska už pod standard)

Jak ste na tom vy, kdy ste naposled kupovali flashku?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano, kupují. Třeba pivní za 3,–Kč.

Další odpovědi
bukaj

Flěšky kupuji často, ale protože dělám správce sítě a kupuju to zaměstnancům. Občas se totiž nějaká „ztratí“ a nebo zničí.

Ale jinak flešky dneska už mají takřka všichni, takže si kupují jen ti, co chtějí rychlejší/větší a nebo ti, co ji vyprali/rozse­dli/ztratili.

Bumbes

Už jich mám dost, tak zatím žádné další nepotřebuji a nekupuji.
Naposledy jsem kupoval tři ks 8GB koncem zimy.

PostApMan

Patřím k technickým nadšencům, takže mám doma jednu z pravních 4GB flashek. A naposled jsme kupoval 16GB. Teď uvažuji na SSD disky.

kvikal

zrovna nedávno jsem jednu kupovala pro mamku aby si mohla zalohovat bakalářku…

anonym

naposled jsem dostal reklamní „flašku“ 16gb, takže už je opravdu nekupuji … teď se zas pro změnu utrácí za microsd karty do mobilu, …

anonym

už moc ne.. a je to hlavně tím, že jí už každý má a flash se nekupuje každý měsíc..