LaDy MuSiC

Kupujete Vánoční dárky i svým zvířatům?

Myslím jako svým mazlíčkům. Nevím jestli to není potrhlé kupovat zvířatům dárky, ale já to tak dělám, a co vy? :)

Nejlepší odpověď
beer

Pro mého kocoura Mikeše je největším dárkem, když může vyjímečně baštit kapra společně se mnou – přímo z mého talíře ))

Další odpovědi
Andělé

Jasně!:-).Mamka má rasu Malý münsterlandský ohař. Je to člen rodiny,takže také oslavuje. Na Vánoce s námi mívá vždy večeři,kterou mu mamka zvlášt připraví a jí ve stejnou dobu. Prožívá to přesně jako malé dítě,oči mu září jako hvězdičky,celý je rozrušený a štastný. Pořád nakukuje škvírou do dveří,kde je vánoční stromeček s dárky a nemůže se dočkat. Večeři má bleskově zhltlou a jak zazvoní zvoneček,v tu ránu vyletí,vrazí do dveří,rejdí štestím bez sebe pod stromkem a zápasí s mým synem,kdo toho nejvíc najde…:-) Ví,že nějaké dárečky Ježíšek přinesl i pro něj…
Nakupujemem mu všichni a necháme ho čumáčkem si dárečky rozbalit. To má během pár vteřin a vždy se mu nasmějeme,jak se urychleně snaží ze svého čumáčku papíry s mašlemi sundat..:-D) Zabalíme to jen lehce,aby mu to krásně šlo…:-)
Kupovali jsme i našim křečíkům a také dávali pod stromeček. Děti si je v loni na Štědrý den vzaly s sebou k mamce,kde jsme slavili. Křečíci už ale nežijí.
Potrhlé to v žádném případě není. Právě naopak…:-)

Sůwa

Já naopak vánoční dárek koupím JEN svému kočičímu kamarádovi, ale bude to samozřejmě nějaká dobrůtka. Je ke mně nejhodnější na světě.

aramah

No jistě a jakou má radost.Dokonce i k narozkám a k svátku je to člen rodiny a má svá práva.

hanulka11

Jak by k tomu přišli kdyby nic nedostali?????

hanny 2

Já kupuji svému pejskovi vždycky na vánoce pískací gumovou hračku /samozřejmě psí/,pokaždé s ní asi hodinu řádí a až je úplně vyřízenej a hračka nepíská,tak teprve pak toho nechá.Stejně ale leze do každé dárkové tašky,která je pod stromkem a myslí si,že je všechno pro něho.

Drap

Samozřejmě, je to přece jen člen rodiny a ještě ten, který nejvíce potřebuje naši pomoc. Tak musí dostávat i dárky.