Pokročilý

Kupujete Vánoční dárky i svým zvířatům?

Myslím jako svým mazlíčkům. Nevím jestli to není potrhlé kupovat zvířatům dárky, ale já to tak dělám, a co vy? :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pro mého kocoura Mikeše je největším dárkem, když může vyjímečně baštit kapra společně se mnou - přímo z mého talíře ))

Další odpovědi:

Zlatý

Jasně!:-).Mamka má rasu Malý münsterlandský ohař. Je to člen rodiny,takže také oslavuje. Na Vánoce s námi mívá vždy večeři,kterou mu mamka zvlášt připraví a jí ve stejnou dobu. Prožívá to přesně jako malé dítě,oči mu září jako hvězdičky,celý je rozrušený a štastný. Pořád nakukuje škvírou do dveří,kde je vánoční stromeček s dárky a nemůže se dočkat. Večeři má bleskově zhltlou a jak zazvoní zvoneček,v tu ránu vyletí,vrazí do dveří,rejdí štestím bez sebe pod stromkem a zápasí s mým synem,kdo toho nejvíc najde...:-) Ví,že nějaké dárečky Ježíšek přinesl i pro něj...
Nakupujemem mu všichni a necháme ho čumáčkem si dárečky rozbalit. To má během pár vteřin a vždy se mu nasmějeme,jak se urychleně snaží ze svého čumáčku papíry s mašlemi sundat..:-D) Zabalíme to jen lehce,aby mu to krásně šlo...:-)
Kupovali jsme i našim křečíkům a také dávali pod stromeček. Děti si je v loni na Štědrý den vzaly s sebou k mamce,kde jsme slavili. Křečíci už ale nežijí.
Potrhlé to v žádném případě není. Právě naopak...:-)

Zlatý

Já naopak vánoční dárek koupím JEN svému kočičímu kamarádovi, ale bude to samozřejmě nějaká dobrůtka. Je ke mně nejhodnější na světě.

Zlatý

No jistě a jakou má radost.Dokonce i k narozkám a k svátku je to člen rodiny a má svá práva.

Zlatý

Jak by k tomu přišli kdyby nic nedostali?????

Zlatý

Já kupuji svému pejskovi vždycky na vánoce pískací gumovou hračku /samozřejmě psí/,pokaždé s ní asi hodinu řádí a až je úplně vyřízenej a hračka nepíská,tak teprve pak toho nechá.Stejně ale leze do každé dárkové tašky,která je pod stromkem a myslí si,že je všechno pro něho.

Zlatý

Samozřejmě, je to přece jen člen rodiny a ještě ten, který nejvíce potřebuje naši pomoc. Tak musí dostávat i dárky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.